Kabelky

Všechny kabelky jsou u nás ručně šité  a vždy pouze jeden kus, materiál je převážně upcyklovaný z vyhozených riflí, jedny až dvoje rifle na jednu kabelku záleží na velikosti riflí.

JAK PEČOVAT O KABELKY ?

 na vyčištění kabelky z textilu použijte měkký hadřík namočený v mýdlové vodě. Nikdy ale nemydlete přímo povrch kabelky. Nečistot zbavuje textil jemným stíráním. Nejprve rozpusťte ve vodě malé množství mýdla a následně v ní namočte hadřík. Tím potom odstraňujte nečistoty. Na textilní materiály nepoužívejte tvrdé kartáče nebo houby s drsným povrchem. Mohlo by dojít k poničení textilních vláken a postižená místa by se nehezky vyjímala. Textilním kabelkám nesvědčí ani saponáty a chemické přípravky.

Pečovat a starat se o kabelku znamená čistit a udržovat nejen povrch a vnitřek, ale také ostatní součásti kabelky. Pokud nechcete aby se zip při věčném zapínání a rozepínání jednou zasekl a přestal fungovat, musíte ho jednou za čas ošetřit pečlivým promazáním včelím voskem nebo čističi na šperky.

Pokud textilní kabelku prostě chcete risknout prát v pračce tak na 30 jemné praní bez ždímání a určitě se vyhnout sušičce na prádlo.

 

Stránka 1 z 3 - 30 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 30 položek celkem