+420 604 119 678 Po - pá 8 - 17 hod

Masáže v Ateliéru Kup Kus

MASÁŽE v ATELIÉRU KUP KUS

Klasická masáž 60min / 900Kč

Masáž na lehátku za použití oleje. Klasická masáž zaštiťuje řadu technik. Rozsah, intenzita i cíl masáže se konzultuje individuálně na místě. Tato masáž je vhodná pro zbavení se bolesti a regeneraci po sportu.

Klasická masáž 90min / 1350Kč

Relaxace a zmírnění stresu 90min / 1200Kč

Jemná relaxační masáž vhodná pro odpočinek a zbavení se stresu. Masáž probíhá na lehátku s použitím oleje. Můžete říct, co máte rádi a co naopak vynechat, každý rád odpočívá po svém a ráda vám masáž uzpůsobím na míru.

Manuální lifting obličeje60min / 900Kč

Jedná se o novou neinvazivní metodu, kterou docílíme omlazení pleti na obličeji, krku a dekoltu. Tato masáž výrazně vyhlazuje vrásky a kontury obličeje. Aktivuje výživu pokožky a zvyšuje její pružnost a pevnost. Působí na mimické svaly, zmírňuje únavu a uvolňuje napětí v obličeji. Již po prvním ošetření jsou vrásky viditelně vyhlazenější a pleť je rozjasněná a svěží. Na masáž je vhodné přijít bez nalíčení. Je možné odlíčit se přímo před masáží vlastní kosmetikou. Odličovací tampony Vám budou k dispozici. Interval ošetření: 8-10x po 1-2 týdnech, poté udržovací kúra 1x měsíčně

Antistresová masáž hlavy30min / 450Kč

Jemná masáž krku, obličeje a hlavy. Silně relaxační.

KONTRAINDIKACE - MASÁŽE

Základní z nich, která může potkat každého je akutní onemocnění nebo infekce, a to platí i pro obyčejnou chřipku, nachlazení nebo ucpané dutiny. V takovém případě raději masáž odložte. Kontraindikace se týká také zánětů v těle, onkologických onemocnění, stavů s nutným klidem na lůžku, pokročilé osteoporózy či artrózy, dalších onemocnění kostí (např. bechtěrerova nemoc , vyhřezlé ploténky apod.), snížené srážlivosti krve (např. při hemofilii nebo užívání warfarinu apod.) a závažnějších kožních onemocnění (např. pergamenová kůže apod.).

Lokální kontraindikace masáží se týká zlomenin, popálenin, kožních onemocnění, otoků a křečových žil. V takových případech je možné provádět masáž mimo lokace postihnuté některým z těchto problémů.

Trápí-li Vás vysoký krevní tlak nebo trpíte-li cukrovkou, epilepsií či zeleným zákalem zkonzultujte svůj zdravotní stav a případnou možnost masáží se svým ošetřujícím lékařem. Prosím, v těchto případech doneste s sebou na masáž potvrzení od doktora. S lékařem se také poraďte v případě, že podstupujete psychiatrickou nebo neuropsychickou léčbu.

Objednání dle domluvy: Dana Antošová Tel., +420 604 119 678  *info@kupkus.cz

Výstavní 9, Brno