+420 604 119 678 Po - pá 8 - 17 hod

Upcyklo Aukce

Nově spouštíme aukce na facebooku 

 máte skvělou příležitost si koupit jedinečný výrobek za skvělou cenu ♥ každý týden proběhne nová aukce ♥ sledujte náš facebook KupKus.cz

 

Pravidla aukce na Facebooku

1) Pořadatelem je fyzická osoba Dana Antošová, se sídlem Žebětín 1230e, 641 00, IČ: 71929045.

2) Soutěžící (do aukce se může zapojit) je kterýkoli registrovaný uživatel sociální sítě Facebook s doručovací adresou v České republice.

3) Účastí v dražbě (příhozem do aukce) soutěžící souhlasí s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, nepřihazujte a objednejte si výrobek za běžnou cenu a podmínek v našem objednávkovém systému.

4) Vyvolávací (minimální) cena je stanovena hned v prvním komentáři, nebo v popisu aukce.

5) Příhozy probíhají vždy pouze v komentářích pod fotografií daného výrobku, minimální příhoz je 30 Kč.

6) Příhozy jsou závazné, proto si svůj příhoz dobře rozmyslete. Výhrou v aukci se výherce zavazuje k úhradě nabídnuté ceny, poštovného a k odběru vydraženého výrobku. 

7) Přihazování končí vždy ve stanovený termín (naleznete v popisu dané položky) nebo 5 minut po posledním příhozu!!! Tzn. Pokud je termín konce aukce stanoven na 20:00, ale někdo přihodí 19:59 posouvá se konec aukce na 20:04 atd.

8) Po skončení aukce zveřejníme výherce, který nám musí zaslat fakturační a doručovací adresu.

9) Vydražená cena je cena včetně daně z přidané hodnoty (DPH) a v případě jiného, než osobního vyzvednutí k ní budou připočteny přepravní náklady ( Balíkovna 65,- Kč).

10) Na vydražený výrobek bude vystavena zálohová faktura, výrobek pak bude expedovaný do týdne po plném uhrazení.

11) Barevné provedení výrobků se může lišit od vyobrazeného v závislosti na rozlišení a kvalitě monitoru. 

12) Po vyzvednutí si vydraženého předmětu se může  soutěžící pochlubit svoji fotografii s vydraženým předmětem a umístí ji do komentáře v aukci, nebo zašle emailem na adresu info@kupkus.cz

13) Soutěžící souhlasí s tím, že data výherců obsahující jméno, příjmení a město odkud vítěz/ka pochází, mohou být uveřejněna na webových portálech a Facebooku Pořadatele.

Tyto aukční podmínky jsou platné ode dne 3.4. 2023.