+420 604 119 678 Po - pá 8 - 17 hod

Vrácení zboží a reklamace

 

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám ho do 14 dní vrátit  a ideálně nás před tím kontaktujte, protože to bude oboustranně jednodušší.

tel,.: +420 604 119 678

e-mail: info@kupkus.cz 


Projevila se u zakoupeného zboží závada a potřebujete provést reklamaci?

Postupujte prosím podle níže uvedeného postupu:

Stačí ho dobře zabalit, ke zboží připojte průvodní dopis s popisem závady, přiložit číslo faktury, Vaše číslo účtu a poslat na naši adresu:

Dana Antošová, Žebětín 1230 e, 641 00 , Brno

Doporučujeme ho zaslat doporučeně, ať máte nějaký doklad v případě ztráty či poškození balíčku. Se zbožím se můžete taktéž zastavit do naší provozovny po tel,- nebo písemné domluvě:

 info@kupkus.cz

tel,- :+420 604 119 678

Zboží nevracejte na dobírku! Nebude přijato.


Reklamační řád 

Reklamační řád se řídí platnými zákony a vždy se snažíme vyhovět. Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Přesto: Jedná-li se o případ uvedený v čl. 5.1 obchodních podmínek (tj. zejména o výrobky na přání nebo na míru), od kupní smlouvy odstoupit nelze.

Také nepřebíráme odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.

Reklamace se nemohou vztahovat na vlastnosti výrobku, které vyplývají z jeho „hand-made“ podstatyRukodělné výrobky nemusí být vždy tvarově, barevně a velikostně stejné.

 Po obdržení vráceného zboží vám obratem (nejdéle do 10 dnů) vrátíme zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Nevracíme částku za poplatky související s odesláním zboží.